Чип BTA41-600B 10ШТ TO-247 TO-3P, Симистор тріак 600В 40А 50мА
  • Немає в наявності
  • Код: 7000002319
Лот з 10 шт
Симетричний тріодний тиристор / симистор / триак BTA41-600B в корпусі TO247/TO3P.
  • Максимальна напруга в закритому стані: 600 В
  • Максимальна RMS: 40 А
  • Максимальний відмикаючий струм управління: 50 мА