Чип FGA25N120 25N120 TO-3P, Транзистор IGBT 1200В 25А +діод
  • В наявності
  • Код: 7000002278
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біполярний n-канальний транзистор FGA25N120 в корпусі TO-3P.
Має ізольований затвор (IGBT) і захисний діод.
  • Модель: FGA25N120
  • Максимальна напруга колектор-емітер: 1200 В
  • Керуюча напруга: 5.5 В
  • Максимальний струм колектор-емітер: 50 А
  • Прямий струм діода: 25 А