Чип BTA16-600B 10ШТ TO-220, Симистор тріак 600В 16А 50мА
  • В наявності
  • Код: 7000002514
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лот з 10 штук!
Симетричний тріодний тиристор / сімістор / тріак BTA16-600B в корпусі TO-220.
  • Максимальна напруга в закритому стані: 600 В
  • Максимальна RMS: 16 А
  • Максимальний відмикаючий струм керування: 50 мА