Чип BT151-800R 10ШТ TO-220AB, Тиристор 800В 12А 15мА
  • Немає в наявності
  • Код: 7000005745
Лот з 10 шт
  • Максимальна повторювана імпульсна напруга в закритому стані: 800 В
  • Максимальне середньоквадратичне значення струму у відкритому стані: 12 A